Navigatie

Tramal »
lees reacties

Vraag aan apotheker

21-6-2010

diclofenac

Ik heb sinds een aantal jaren atrose in mijn linker- en rechterknie. Fietsen gaat goed. Lopen gaat wel maar met pijn. We zijn naar het Sauerland geweest en hebben daar gelopen. In de avond had ik vreselijk veel last van mijn knieen. Ik had diclofenac meegenomen en heb 2 maal daags een tablet ingenomen met in de ochtend een tablet pantozol. Dat ging heel goed. Paracetamol werkt namelijk niet goed genoeg. Nu is mijn vraag of je diclofenac kan blijven gebruiken of niet? Op de fitness zeggen ze dat het verslavend werkt bij langdurig gebruik. Ik heb het van de winter een half jaar lang geslikt. Kunt u mij vertellen of het inderdaad verslavend is?

Antwoord apotheker

Diclofenac werkt absoluut niet verslavend. U kunt op elk moment per direct stoppen met het gebruik van dit middel. U zult dan geen last hebben van onthoudingsverschijnselen die wel optreden bij medicijnen die wel verslavend werken. (HK)

Vraag stellen

Uw vraag over een geneesmiddel kunt u voorleggen aan een panel van apothekers. Wij vragen u hiervoor een vergoeding van € 10. Eerder beantwoorde vragen kunt u kostenloos inzien.

Ziektebeelden Filmpjes Medicijngids Woordenboek Medische links Forum Organisaties Vacaturebank Ziekenhuizen
Doe mee met het Ziekenhuis tevredenheidonderzoek
AD Ziekenhuis Top 100

Poll

Heeft u nog net zo veel slaap nodig als vroeger?

  Minder dan vroeger
  Evenveel als vroeger
  Meer dan vroeger
  Geen idee

Advertenties