ik heb een terugplaatsing gehad van 2 embryo`s na een icsi behandeling. Ik moet 3 x per dag 2 capsulles vaginaal inbrengen, maar wat doet het nou precies ik kan dat nergens vinden.Overal lees ik over orale inname maar dan is neem ik aan de werking toch anders?
Omdat u de tabletten vaginaal inbrengt kan progestan direct op de plaats zijn werking uit oefenen. Dit gaat sneller en beter dan dat u progestan oraal inneemt. Progestan moet dan eerst uit het maagdarmkanaal worden opgenomen in het bloed en naar de plaats van werking (baarmoeder) worden getransporteerd. De werking blijft is het zelfde. (FH)

De vernieuwde site van Ziekenhuis.nl bestaat bijna één jaar. Wij zijn benieuwd wat je van de nieuwe site vindt. Met jouw antwoorden kunnen we de website verder aanpassen en verbeteren. Vul de korte vragenlijst in over jouw ervaring(en) op Ziekenhuis.nl en maak kans op een leuk proefpakket van FitForMe of Nisa Sultan.
Er specialistische zorg beschikbaar is bij ondervoeding? Is eten een zorg voor jou, of maak je je zorgen om familie? Eet je wel voldoende? Of heb je misschien moeite om je eten weg te krijgen? Bij Stichting Malnucare kun je terecht met deze vragen.
MalnuCare is een informatie- en behandelcentrum bij (dreigende) ondervoeding. Iedereen kan hier terecht wanneer eten een zorg wordt. De diëtisten van MalnuCare geven adviezen om ondervoeding te voorkomen en indien nodig te behandelen.
Ga naar de website van Malnucare >>