© 2020 solvo B.V.

Plastablet Bumetanide geeft vreselijke hartklopping etc...!!

op 25 mei ben ik begonnen met bumetanide, omstreeks 1 juni kreeg ik vreselijke hartkloppingen, en het was net of de grond onder mijn voeten bewoog...ongeveer 1 uur na inname begonnen deze klachten, tot 12 uur later, toen waren de hartkloppingen weg. op 4 juni ben ik gestopt met bumetanide, en heb geen klachten meer...wel is hier voor in de plaats gekomen vocht in de enkels. wat medicijnen al niet kunnen veroorzaken. ik heb wat kalium tekort, zou het hier mee te maken kunnen hebben? alvast bedankt voor eventuele reakties groetjes, clea


Kaliumtekort is logisch, diuretica zorgen ervoor dat je overtollig vocht uitplast, maar de vitaminen en mineralen gaan gewoon mee, helaas. Eet elke dag een banaan, blijft ie mooi op peil. Gebruik je nu Furosemide?

label.Geplaatst op 2009-06-26 23:08:48

Naar forum Cardiologie

Cookies

Ziekenhuis

Om je een informatieve en prettige online ervaring te bieden, maken Ziekenhuis.nl (onderdeel van solvo b.v.) en derden gebruik van verschillende soorten cookies. Hieronder vallen functionele, analytische en persoonlijke cookies. Met deze cookies kunnen we de werking van onze website verbeteren en je van gepersonaliseerde advertenties voorzien. Door op ‘Akkoord en doorgaan’ te klikken, gaat u akkoord met het plaatsen van alle cookies zoals omschreven in onze privacy- & cookieverklaring.

Cookievoorkeuren

Je kunt hieronder toestemming geven voor het plaatsen van persoonlijke cookies. Met deze cookies houden wij en onze partners je gedrag op onze website bij met als doel je persoonlijke advertenties te tonen en onze website te optimaliseren.

Selecteer welke cookies je wil accepteren