© 2020 solvo B.V.

Abilify veroorzaakt ontsteking bijballen?

Ik heb recentelijk een antibioticumkuur meegekregen tegen een bijbalontsteking. Nou is het zo dat ik Abilify al slik sinds begin 2010 (daarvoor slikte ik gelijkaardig ander medicijn). En toen begon ik ook last te krijgen, dus van wat later blijkt een ontsteking, volgens een dokter van urologie. Maar kan Abilify dat ook niet veroorzaken? Het is wel in verband gebracht met een alvleesklierontsteking, las ik... Dat is toch niet totaal ondenkbaar?

Naar forum Urologie

Cookies

Ziekenhuis

Om je een informatieve en prettige online ervaring te bieden, maken Ziekenhuis.nl (onderdeel van solvo b.v.) en derden gebruik van verschillende soorten cookies. Hieronder vallen functionele, analytische en persoonlijke cookies. Met deze cookies kunnen we de werking van onze website verbeteren en je van gepersonaliseerde advertenties voorzien. Door op ‘Akkoord en doorgaan’ te klikken, gaat u akkoord met het plaatsen van alle cookies zoals omschreven in onze privacy- & cookieverklaring.

Cookievoorkeuren

Je kunt hieronder toestemming geven voor het plaatsen van persoonlijke cookies. Met deze cookies houden wij en onze partners je gedrag op onze website bij met als doel je persoonlijke advertenties te tonen en onze website te optimaliseren.

Selecteer welke cookies je wil accepteren