© 2022 solvo B.V.

Erg veel pijn en bloeden na een kuur

Ik krijg steeds vaker en sneller last dat mijn huid en vaginamond gaan bloeden tijdens en na de kuur. Ik heb erge maagpijn bij daktarin oraal. Dit wordt steeds erger. Ik heb regelmatig schimmelinfecties ivm. regelmatig prednison gebruik en inhaleren van cortico's en antibiotica. Dit begint een echt probleem te worden, en canesten wordt de zalf niet vergoed. Wat is hiervan de oorzaak? Ben ik overgevoelig geworden voor daktarin?

Antwoord van de apotheker

Advies: overleg uw klachten met uw huisarts. Uw klachten behoren niet tot de bijwerkingen van gyno-daktarin. (FH)

Meld je aan voor de nieuwsbrief

Wil jij meer informatie over medicijnen, onderzoeken en
behandelingen ontvangen? Schrijf je dan in en krijg maandelijks de nieuwsbrief.

Ziekenhuis.nl gebruikt cookies. Lees hier onze Privacy- en cookieverklaring.

Cookies

Ziekenhuis

Om je een informatieve en prettige online ervaring te bieden, maken Ziekenhuis.nl (onderdeel van solvo b.v.) en derden gebruik van verschillende soorten cookies. Hieronder vallen functionele, analytische en persoonlijke cookies. Met deze cookies kunnen we de werking van onze website verbeteren en je van gepersonaliseerde advertenties voorzien. Door op ‘Akkoord en doorgaan’ te klikken, gaat u akkoord met het plaatsen van alle cookies zoals omschreven in onze privacy- & cookieverklaring.

Cookievoorkeuren

Je kunt hieronder toestemming geven voor het plaatsen van persoonlijke cookies. Met deze cookies houden wij en onze partners je gedrag op onze website bij met als doel je persoonlijke advertenties te tonen en onze website te optimaliseren.

Selecteer welke cookies je wil accepteren