© 2022 solvo B.V.

Depakine

Ik slik sinds een paar weken depakine chrono 500 2 tabletten per dag voor migraine. Helpt bij mij al goed, alhoewel pas na een half jaar echt bekeken kan worden of het echt helpt. Nu heb ik een vraagje. Sinds ik dit middel gebruik heb ik last van tintelingen in mijn tenen. Niet altijd, maar een paar keer per dag, met name na langere tijd zitten. Ook mijn beenadertjes zijn dan zichtbaar alsware marmer. Is er iemand die deze bijwerking ook heeft? Graag reacties. met groet, Rota


Hallo, Ik ben verpleegkundige op de Neurologie, Ik heb het nog niet mee gemaakt wat jij zegt maar weet wel dat het mogelijk is. Kijk op www.fk.cvz.nl en zoek dan depakine chrono een op daar staat het uitgebreid beschreven

label.Geplaatst op 2006-10-17 12:54:30

Naar forum Neurologie

Cookies

Ziekenhuis

Om je een informatieve en prettige online ervaring te bieden, maken Ziekenhuis.nl (onderdeel van solvo b.v.) en derden gebruik van verschillende soorten cookies. Hieronder vallen functionele, analytische en persoonlijke cookies. Met deze cookies kunnen we de werking van onze website verbeteren en je van gepersonaliseerde advertenties voorzien. Door op ‘Akkoord en doorgaan’ te klikken, gaat u akkoord met het plaatsen van alle cookies zoals omschreven in onze privacy- & cookieverklaring.

Cookievoorkeuren

Je kunt hieronder toestemming geven voor het plaatsen van persoonlijke cookies. Met deze cookies houden wij en onze partners je gedrag op onze website bij met als doel je persoonlijke advertenties te tonen en onze website te optimaliseren.

Selecteer welke cookies je wil accepteren